12 Temmuz 2012 Perşembe

TIPKI EVİNİZDEKİ GİBİ: KOCAELİ ÖZEL MELEK KIZ ÖĞRENCİ YURDU




Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu'nda, hizmetin en güzelinin verilmesi için azami özen gösterilmektedir. Bu sebeple bizlere evlatlarını teslim eden anne-babalar, tam bir güven ve huzur içinde yurdumuzdan ayrılmaktadır. Bir aile yuvasının sıcaklığında sevgi ve saygı yumağı ile yoğrularak verilen yurt hizmetinde ulaşılan başarının sırrı, samimiyet ve hizmet aşkıdır. Emsal yurtlara göre hem daha iyi ve kaliteli hizmet verilmekte, hem de Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu'nda daha ucuz imkânlarla barınılmaktadır.  Yurdumuzun sektörde ki hedefi, eğitim çevrelerinin ilgi ve takdirini toplamış ve bulunduğu sektörde örnek bir yurt haline gelmesidir.Binamız Deprem Yönetmeliğine Uygun Olup,Yeni Bina Olarak Hizmet Vermektedir.

     Yurtlar anne-baba ve öğrencilerimiz için büyük önem taşımaktadır. Aile ortamı içinde güvenilir, sağlıklı, modern sıcak bir yurt; öğrencinin başarısının ve iyi yetişmesinin şartı olması sebebiyle, Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu'nda bu hususa azami özen gösterilmektedir. Yurdumuzda öğrenciyi başarısızlığa, oyalamaya, rahatsız etmeye, çalışmasını engellemeye yönelik hiç bir olumsuz duruma meydan verilmemekte ve bütün öğrencilerimize birer anne-baba şefkati ile sahip çıkılmaktadır.

    En modern şekilde düzenlenen ve hizmet veren yurdumuzun temizliği, tertip ve düzeni, ısınması, sağlık şartları, sosyal ve kültürel imkanları emsallerine göre üstün olup, bu konuda hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamakta aksi davranışlara da imkan ve fırsat verilmemektedir.Öğrencilerimiz çalışmaya ve başarılı olmaya özendirilmekte, bu konuda başarılı olan öğrencilerimiz çeşitli şekillerde ödüllendirilmektedir.

    Ayrıca yurdumuzda kalan öğrencilerin, her bakımdan iyi yetişmeleri, güven içinde olmaları için azami itina gösterilmekte, devamlı olarak öğrenci velileri ve okulları ile irtibat sağlanmaktadır. Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu, her türlü modern imkanlara sahip olup, emsali yurtlardan daha iyi hizmet vermesi amacıyla gerekli bütün tedbirler alınarak hizmete hazır hale getirilmiştir.   


Sizlere evinizdeki rahatlığı, konforu aratmayacak kadar güzel konaklama imkanlarını sunmaktır. Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu olarak sahip olduğumuz misyon, vizyon ve kurumsal felsefeyle, sektörde tam anlamıyla siz değerli öğrencilerimizin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamaktır.
Bizler Özel MELEK Kız Öğrenci Yurdu’nun ikinci eviniz olmasını sağlamak, klasik yurt anlayışının dışında, bilgi ve teknolojiyi birleştirerek öğrenciyi en iyi şekilde anlayıp gereksinimlerinin en hızlı ve en doğru şekilde karşılanmasına özenle dikkat eden hizmet anlayışına sahibiz.      
Adres

: FATİH MAHALLESİ  SEYMEN CADDESİ NO : 44 
                                               ALİ KAHYA / İZMİT
     Telefon: 0 262 319 13 11
Gsm: 0 553 220  68  16   -   0 545 373  61  03
          

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

benzer yazılar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...